Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Простір дружній до дитини

Date: 26 жовтня 2023 о 10:30, Refreshed 26 жовтня 2023 о 12:12

Діяльність проваджується в рамках проєкту «ProAction - Покращення доступу до житла, освіти та якісних соціальних послуг для дітей @та сімей в Україні» реалізується п’ятьма партнерськими організаціями – Фонд Terre des hommes в Україні, Благодійний фонд «Захід Шанс», Благодійний Фонд «Посмішка ЮА», Громадська організація «Світ у Барвах» та Громадська організація «Центр реабілітації та відновлення», за фінансування Фонду Swiss Solidarity та Центру кризи та підтримки Міністерства Європи та закордонних справ Франції.

Заняття "Моя родина". Учні розкрили основний зміст поняття "сім'я", "родина", зрозуміли цінності та важливість сім'ї для кожної людини.  https://www.facebook.com/reel/870159997892378

Ми активні, веселі, щасливі!!!

Заняття на свіжому повітрі із використанням активних форм  в ході ігрової діяльності  здійснює позитивний вплив на загальний розвиток особистості учня та його пізнавальних інтересів.

"Безпечний простір" Летичівського ліцею продовжує активну роботу. Заняття для лідерів учнівського самоврядування класних колективів "Заклад безпечний та комфортний для усіх учасників освітнього процесу". Метою заняття було створити ситуації вибору цінностей, в якій відображається усвідомлення їх значимості, визначення особистісних і групових пріоритетних цінностей.

Заняття "Будь собою". Метою заняття було допомогти дітям усвідомити неповторність кожної людини, пояснити необхідність ставитися долюдей із повагою; розвивати навички самоусвідомлення і самооцінки через позитивне ставлення до себе та інших людей.

Заняття "В контакті із собою".

Метою заняття було розвинути здатність вста­новлювати і підтримувати психологічний контакт у спілкуванні, сприяти самопізнан­ню учасників, допомогти зняти внутрішні бар'єри для підвищення рівня комунікації та взаємодії у команді.

Незалежно від того, де перебуває вчитель, атмосфера навколо нього - це відбиток його індивідуальності та вміння працювати у команді.

Метою заняття було сприяння адаптації молодих педагогів до умов роботи в ліцеї, зокрема: корекція хибних очікувань і типових ілюзій щодо роботи, колективу, самооцінки та впевненості у собі, адже часто молоді педагоги сумніваються у своїх можливостях. Формуванню комунікативної, соціальної компетентності, розвитку дружнього, творчого, працездатного колективу.

Наше перше заняття у "Просторі дружньому до дитини"!

В згуртованому колективі взаємодопомога - це запорука успіху, без підтримки буде досягнута тільки маленька мета, яку поставив кожен, але мета колективу залишиться на нульовому рівні.

На передодні Дня козацтва для учнів 5-х класів було проведено заняття-посвяту "Ми дружня команда козачат". Метою заняття стало згуртування учнівського колективу. Чудова захоплива атмосфера панувала під час заняття. Учасники із захватом та задоволенням брали участь у вправах.

Сьогодні наш "Дружній простір" зміг сформувати сприятливий психологічний клімат у групі, сприяв усвідомленню кожним учасником розвитку комунікативної компетенції, розвивав уміння роботи в команді.

А ось як виглядає наш Простір дружній до дитини. Ласкаво просимо до нас

Comments:
Only authorized users can leave comments.