Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

Сьогодні у 3-А класі відбулися батьківські збори "Державний стандарт освіти - орієнтир у навчанні та вихованні учнів".
Діти підготували і показали батькам музичну казку "Коза-дереза".

9 січня о 11:19 | Івасюк Г. І. | no comments

Group work teaches children the skills of communication, leadership and teamwork. Завершення теми "Home,sweet home" у 4-Б класі, навчаємось навичок спілкування, лідерства та командної роботи.

9 січня о 11:15 | Івасюк Г. І. | no comments

Сьогодні наш ранок розпочався з позитивних емоцій
У нашому ліцеї пройшла акція до тижня добра "Солодке побажання". Учні, вчителі та батьки отримували побажання на день та солодкий комплімент.
Соціально-психологічна служба
Летичівського ліцею №2

9 січня о 10:44 | Івасюк Г. І. | no comments

Вчитель початкових класів Летичівського ліцею №2 Швець Олена Петрівна взяла участь у Науково-практичній конференції (з міжнародною участю) "Початкова освіта в НУШ: сучасний стан, досвід упровадження,перспективи" з відеовиступом на тему: "Використання LEGO на уроках математики в 1-2 класах"

9 січня о 10:42 | Івасюк Г. І. | no comments

Гарною традицією для нашого ліцею стає щорічна зустріч з майбутніми першокласниками. Сьогодні ми раді були зустрічати наших добрих друзів з ДЗО "Дзвіночок", "Веселка" та "Журавлик". Такі зустрічі проводяться з метою ознайомлення дошкільнят із освітнім середовищем, в якому вони будуть навчатися. Знайомство наше розпочалося з локації "Наш клас", а далі - локація "Простір дружній до дитини", "Спортивні активності", "Казковий світ", "Дослідники ". З гарним настроєм, чудовими враженнями та щирими усмішками ми сказали нашим гостям "До нових зустрічей!"

9 січня о 10:39 | Івасюк Г. І. | no comments

Медіатори шкільної служби порозуміння долучились до нашого тематичного "Тижня доброти". Нехай добро та добрі справи супроводжують Вас повсякдень!

9 січня о 10:34 | Івасюк Г. І. | no comments

Соціально-психологічною службою Летичівського ліцею №2 було проведено виховне заняття з учнями 4-А та 4-Б класу на тему: "Будьмо толерантними!"

9 січня о 10:32 | Івасюк Г. І. | no comments

Герої не вмирають,а живуть!
Їх імена лишаються із нами,
Нехай Господь благословить наш путь
До миру й спокою в відновленій державі

9 січня о 10:07 | Івасюк Г. І. | no comments

День Гідності і Свободи вихованці групи подовженого дня 3-Б та 3-В класів відзначили цікавою вікториною. Діти поділилися думками про те, як вони розуміють слово "гідність", виконали цікаві завдання та позмагались у невеличкому квесті.

9 січня о 10:02 | Івасюк Г. І. | no comments

Цей день є символом творення новітньої історії держави та пам'ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм громадян, які відстоювали і відстоюють сьогодні цінності свободи та демократії .
З нагоди цієї дати з ініціативи директорки
Галини ІВАСЮК та голови учнівського самоврядування, учня 10-а класу Артема КУШКА було проведено патріотичний квест "Welcome to Ukraine" між збірними командами 9-11 класів Летичівського ліцею 1 та Летичівського ліцею 2 - "Кіборги", "Гетьмани", "УПА". Координатори квесту - заступник директора з виховної роботи Летичівського ліцею 2 Ганна КОВАЛЬЧУК та заступник директора з виховної роботи Летичівського ліцею 1 Ольга ШРУБКОВСЬКА.

9 січня о 09:43 | Івасюк Г. І. | no comments

Вже другий рік поспіль День Гідності та Свободи відзначається на тлі великої війни. Україна знову бореться за свою свободу та незалежність, захищаючись від агресора. Впевнені, що перемога за нами, бо ми ті, хто заряджені гідністю та жагою до свободи . Дякуємо воїнам, які стоять на захисті України

9 січня о 09:37 | Івасюк Г. І. | no comments

Казки Євгена Погорєлова – це не просто гарний спосіб проведення дозвілля, це присутність казки у навчальному процесі , це   інструмент виховання дітей.

23 листопада 2023 о 12:10 | Івасюк Г. І. | no comments

Розпочинаємо Олімпійський тиждень 2023

11 вересня 2023 о 16:15 | Івасюк Г. І. | no comments

5 вересня 2023 року - 559-й день повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну.

Коли, як не сьогодні, робити добрі справи?!

11 вересня 2023 о 16:08 | Івасюк Г. І. | no comments

Летичівський осередок «ХОМА» вітає всіх дітей, вчителів, батьків із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань

11 вересня 2023 о 16:01 | Івасюк Г. І. | no comments

Сьогодні в Летичівському ліцеї №2 для когось продзвенів перший дзвінок, для когось останній перший, а коридори і класи знову наповнились дзвінким сміхом